1. POMIECHOWSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY

Z ogromną dumą i radością, w imieniu wójta Gminy Pomiechówek Dariusza Bieleckiego, zapraszamy na 1. Pomiechowski Jarmark Bożonarodzeniowy, który wprowadzi nas w magiczny i ciepły klimat świąt.
Gminne celebrowanie okresu bożonarodzeniowego odbędzie się 17 grudnia w godzinach 11:00 – 19:00 pod wielkim namiotem, który stanie na placu przed kościołem św. Anny w Pomiechowie.
Nasz Jarmark Bożonarodzeniowy to przede wszystkim ukłon w stronę lokalnych rękodzielników i szansa na pokazanie ich wyjątkowych prac szerszej publiczności.
To również okazja do znalezienia nietuzinkowych prezentów dla siebie i swoich bliskich.
Na Jarmarku nie zabraknie też tradycyjnej świątecznej kuchni: korzennych pierniczków, góralskich przekąsek, kapusty, barszczyku czy grzańca.
Klimat Bożego Narodzenia przybliży kojarząca się ze świętami muzyka – koncert góralskiej kapeli BESKID oraz występy naszej utalentowanej młodzieży.
Zwieńczeniem Jarmarku będzie doroczna Wigilia Mieszkańców, która rozpocznie się o godzinie 17:00 życzeniami i symbolicznym opłatkiem.
Wśród wielu atrakcji dodatkowych znajdzie się między innymi: fotobudka z pomiechowskim świątecznym tłem, kreatywne warsztaty stroików bożonarodzeniowych oraz gminny konkurs na najpiękniejszą choinkę.
A że z ekologią jesteśmy za pan brat, za przyniesienie garści zużytych baterii, każdego obdarujemy maleńkim świerkiem w doniczce.

Czekamy na zgłoszenia wystawców i wolontariuszy.

Skip to content