KULTURALNY KRĄG KOBIET

Kobiecy krąg jest jednym z najpotężniejszych sposobów budowania zdrowej i pełnej szacunku relacji z kobiecością. Jest świętą przestrzenią kobiet.
Mądrość kręgu zawsze prowadzi tam, skąd dochodzi wołanie.

Przyjdź na krąg jeśli czujesz, że potrzebujesz być dostrzeżona, zaakceptowana, usłyszana. Jeśli tęsknisz za kobiecą energią albo jeśli jest Ci z kobietami trudno. Przyjdź z intencją. Przyjdź ze swoimi unikalnymi darami i talentami, z tym co tworzysz i do czego zapraszasz. Przyjdź zasiać ziarna, które wykiełkują i staną się pięknem.

Krąg ma swoje zasady, które wprowadzają porządek i sprawiają, że współtworzona przestrzeń staje się bezpiecznym miejscem:

Nie spóźniamy się i nie wychodzimy wcześniej.
To co zostało wyrażone w kręgu, zostaje w kręgu.
Krąg jest pełen uważności, akceptacji i empatii.
Mówimy o sobie i swoich uczuciach.
Nie opowiadamy o innych i nie krytykujemy.

Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych.
Zaczynamy o 18:15 otwarciem przestrzeni i przywołaniem 7 kierunków świętego kręgu.
Krąg potrwa około 3 godzin.

Trzymająca przestrzeń:
Anna Kutkowska – z wykształcenia jest aktorką z pasją reżyserską, z potrzeby serca jest czułą i czujną przewodniczką. Jest instruktorką tańca, trenerką dramy i BODYART. Regularnie bierze udział w kursach i warsztatach związanych z wyrażaniem siebie poprzez ruch. Ukończyła także kurs terapii tańcem i ruchem – uwalnianie i łagodzenie napięć psychofizycznych. Absolwentka Holistycznej Szkoły Trenerów. Od 15 lat organizuje warsztaty twórcze na terenie całej Polski, podczas których uwrażliwia ludzi na sztukę i zaraża ich swoim kreatywnym podejściem do życia. Wspiera również młodych ludzi w wyrażaniu swoich emocji, zauważaniu ich, rozpoznawaniu i nazywaniu. Obecnie jest w trakcie pogłębiania wiedzy i umiejętności w szkole Psychologii Zorientowanej Na Proces. Mama Wandy i Gustawa. Towarzyszą jej dwa koty: Balans i Harmonia.

Skip to content