Bachata Solo

MAŁGORZATA STECKA

,,Moja praca to moja pasja, potrzebna mi do życia jak tlen. Kocham to co robię i myślę, że każdy, kto ze mną tańczy, czuje to od razu. Udaje mi się rozkochiwać ludzi w tańcu i to jest najpiękniejsze, najwspanialsze uczucie ze wszystkich.”

Taniec to jej pasja i miłość. Na swoim koncie ma wiele tytułów i osiągnięć., m.in.: tytuł Mistrza Polski SHOW DANCE z formacją taneczną RELIESE, w której tańczyła wiele lat.

Uczyła się u najlepszych nauczycieli tańca i choreografów specjalizujących się w rozmaitych stylach: hip-hop, show dance, jazz dance, modern czy disco. Indywidualnie posiada tytuł Wicemistrza Polski solistek hip-hop.

Jest instruktorem tańca, trenerem i sędzią Chearlidingu, instruktorem Salsation, instruktorem Fitness, instruktorem Zumba Fitness B1, B2, Zumba Kids&Junior, Zumba Sentao, Zumba Gold i Zumba ProSkils.

Bachata to taniec rodem z Karaibów, a dokładnie z Dominikany. Charakteryzuje się dużą zmysłowością oraz romantyczną muzyką. Zajęcia od podstaw – nauka kroków, stylingu oraz płynności ruchów ważnej dla tego tańca, a także efektowne kombinacje solowe. Bachata solo to zajęcia dla każdego, kto pragnie lepiej poznać własne ciało, pokochać siebie, a także nauczyć się pięknie poruszać.

PONIEDZIAŁEK
19:30 – 20:30

Skip to content