AKCJA LATO – dzień 1!

Przed Wami relacja z pierwszego dnia letniej akcji w Ośrodku Kultury!

Po ustaleniu zasad, zapoznaniu z regulaminem, podzieleniu na grupy, naklejeniu imion i rozdaniu zielonych chustek, które są naszym znakiem rozpoznawczym, odbyła się krótka integracyjna zabawa z obrazkowymi kostkami, pozwalająca lepiej poznać się wszystkim uczestnikom pierwszego kulturalnie naturalnego tygodnia uciech.

Szalona, kosmiczna i jedyna w swoim rodzaju Anna Strachowska zadbała o niezbędną dawkę ruchu, a nie mniej szalona i niepowtarzalna Katarzyna Piontecka pokazała jak tworzyć roślinne ornamenty w betonie. Efekt tych prac będzie można zobaczyć za parę dni, kiedy wyschną i zostaną odpowiednio zabezpieczone.

Po zajęciach grupowych znowu spotkaliśmy się w jednym kręgu, gdzie mogliśmy poznać się jeszcze bliżej, używając do tego techniki kolażu. Z powycinanych z gazet zdjęć, obrazków i napisów powstały piękne kompozycje, pokazujące w barwny sposób każdego ich twórcę.

Energia w grupie jest wspaniała. To będzie pełen radości tydzień!

Poniżej garść wczorajszych wspomnień.👇