AKCJA LATO – KOSMOS nad Wkrą – dzień 10

POMIECHOWSKA AKCJA LATO – KOSMOS nad Wkrą przeszła do historii. 2 tygodnie minęły jak z bicza strzelił.

👉 Dzieci ze Szkoła Podstawowa im Wandy Chotomskiej w Starym Orzechowie, Szkoła Podstawowa Goławice Pierwsze i ze Szkoły Podstawowej w Pomiechówku na zakończenie półkolonii z radością zobaczyły w Kino Pomiechówek przepiękny i mądry film ,,Co w duszy gra”,
👉 Odbyły się też warsztaty teatralne inspirowane fragmentami tekstów Stanisława Lema, które poprowadziła nasza pani dyrektor Anna Kutkowska,
👉 Część dzieci odebrała swoje prace plastyczne i ceramiczne.

Reszta pięknych twórczych dzieł czeka na Was przez całe wakacje.

Dziękujemy wszystkim partnerom zaangażowanym w tę wakacyjną przygodę: Biblioteka Publiczna Gminy Pomiechówek, Kino Pomiechówek, Park Dolina Wkry, Park Linowy w Pomiechówku , Wkra Pomiechówek, Hala Sportowa Pomiechówek, Szkoła Podstawowa w Starym Orzechowie, Szkoła Podstawowa w Goławicach Pierwszych i Szkoła Podstawowa w Pomiechówku.

Dziękujemy prowadzącym zajęcia w Ośrodku Kultury, w Bibliotece, w parku i w hali sportowej: Domi Malu, Sylwia Ciuchta, Agnieszka Żuławnik, Anna Kutkowska, Elżbieta Nowicka, Anna Strachowska, Szkoła Tańca „Baletka”, Mariusz Adamczyk, Anna Wijatkowska, Anna Łosiak, Ania Tomaniak, Kalina Skudniewska, Ewa Mróz, Daniel Krygier.

Dziękujemy wychowawcom i kierownikom, którzy organizowali czas dzieci podczas ich pobytu w szkołach, z przepięknymi ukłonami w stronę pani dyrektor Marzena Bryjak ze Szkoły Podstawowej w Starym Orzechowie, która była wsparciem i ogromną inspiracją.

Wielka wdzięczność należy się też Agnieszka Czyżyk, która obliczała, podliczała, ubezpieczała i robiła wszystkie inne ważne rzeczy, których na pierwszy rzut oka nie widać.

A największe podziękowania należą się Wójtowi panu Dariuszowi Bieleckiemu, dzięki któremu Pomiechowska Akcja Lato mogła odbyć się dla 220 dzieci z terenu Gminy Pomiechówek nieodpłatnie.🙏❤️

Bez Was wszystkich, Waszej energii i pasji nie byłoby tej radości.

A teraz wyciągamy wnioski, odrabiamy lekcje i już myślimy o jeszcze piękniejszej letniej akcji za rok.
NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI! ✨