AKCJA LATO – KOSMOS nad Wkrą – dzień 4

Czwarty dzień przygód i upałów za nami.
Dzisiaj większość atrakcji była na szczęście w cieniu drzew oraz w przewiewnych i klimatyzowanych pomieszczeniach.

👉 W Ośrodku Kultury odbyły się rozgrywki Przy Planszy dla młodych graczy. Dzięki niezwykłej prowadzącej, która od września z radością będzie organizowała cykliczne planszówkowe spotkania dla dzieci, kosmiczni odkrywcy zwiedzali różne planety, ale też docierali do modułu dowodzenia w tajemnicy przed Lordem Eradikatusem, który opanował prawie całą galaktykę.
👉 W Biblioteka Publiczna Gminy Pomiechówek kolejni śmiałkowie ratowali Wszechświat przed Elektrosmokiem, ale też podróżowali w okularach VR i programowali roboty.
👉 W Park Linowy w Pomiechówku sprawni astronauci zamiast hełmów założyli kaski i pokonywali drzewne przeszkody.
👉 W Park Dolina Wkry wspaniała Ania Tomaniak przeprowadziła chętnych Drzewiastą Ścieżką.
👉 W Hala Sportowa Pomiechówek pod czujnym okiem trenera Wkra Pomiechówek można było rozwijać sportowe pasje.

A już jutro na naszych galaktycznych podróżników czeka Kino! 📽