AKCJA LATO – KOSMOS nad Wkrą – dzień 9

Uwaga! Uwaga!
Ośrodek Kultury opanowały roboty, a obserwują nas kosmiczne stwory z telewizorów wykonanych pod czujnym okiem Domi Malu. 🤖👽

👉 Dzisiaj udało się ostatnim już podniebnym zdobywcom zaliczyć Park Linowy w Pomiechówku,
👉 W Sali Konferencyjnej Biblioteka Publiczna Gminy Pomiechówek, na platformie Zoom, odbyło się spotkanie z postacią niezwykłą, Anną Łosiak, geolożką planetarną, która pracowała w NASA i opowiedziała dzieciom o swojej amerykańskiej przygodzie, ale i o Marsie i znajdujących się tam 43 tysiącach kraterów uderzeniowych o średnicy większej niż 5 kilometrów!
👉 Ostatnia grupa rozwiązywała zagadki i szczęśliwie uratowała świat przed Elektrosmokiem,
👉 A o energii, którą zaraża świat Anna Strachowska przeczytaliście w poprzednim poście.

Wyciągnęliśmy też dzisiaj z pieca ceramicznego piękne planety i zodiakalne wzory, które wykonane zostały pod okiem Anna Wijatkowska z Fundacji Artystycznej Wylepiarnia w ubiegłym tygodniu. Czekają na odbiór. ♎️♓️♊️♋️

A już jutro wszyscy, którzy w ubiegły piątek nie byli w kinie na przepięknym, uhonorowanym dwoma Oscarami filmie CO W DUSZY GRA, zasiądą w wygodnych fotelach Kino Pomiechówek i ,,poszerzą swoją świadomość i wyobrażą sobie niewyobrażalne”, jak napisano w jednej z recenzji.