Ferie z Kulturą – dzień 5.

Za nami piąty i ostatni dzień Ferii z Kulturą , dzień pełen wrażeń! Nasi podopieczni rozpoczęli, jak zawsze, wesoło i kreatywnie. Na pierwszych zajęciach z Agnieszką Żuławnik muzykowali, śpiewali i bawili się rytmem przy akompaniamencie gitary i pianina. W sali Źródła Inspiracji odbyły się warsztaty rękodzielnicze, podczas których dzieci lepiły z masy papierowej. Każdy z uczestników wykonał swój własny pojemnik na długopisy, a porwani przez ducha kreatywności, tworzyli z masy swoje własne projekty — zawieszki, figurki, miseczki.

Po południu było najlepsze! Odbyły się zajęcia taneczne, podczas których dzieci uczyły się układu tańca nowoczesnego.
A potem, podczas International Classes, wszyscy zostali podzieleni na grupy i zamienili się w najprawdziwszych poszukiwaczy skarbów!
Naprawdę było fantastycznie!

Na koniec dnia wybraliśmy się do kina na film „Kot w butach. Ostatnie życzenie”. I nawet popłynęły łzy wzruszenia.

Ferie już za nami. Szczęśliwi czasu nie liczą i nie wiadomo kiedy przeminął ten pełen zabaw intensywny tydzień.
Dziękujemy, że byliście z nami!