Ferie zimowe – DZIEŃ ESTRADOWY!

Za nami drugi dzień Ferii Zimowych z Kulturą. ❄

Dzień estradowy rozpoczęliśmy od warsztatów choreograficznych – ogólnorozwojowych zajęć z grami i zabawami oraz elementami treningu akrobatycznego.
👉Warsztaty prowadzone przez trenera i tancerza Mariusza Adamczyka są w naszej ofercie zajęć stałych – serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na dowolnym poziomie zaawansowania w każdy poniedziałek o 18:00.

Po solidnym rozruchu odbyły się warsztaty wokalne z Agnieszką Żuławnik, podczas których uczestnicy rozśpiewali się, poznali ciekawe ćwiczenia oddechowe oraz kształcące słuch muzyczny, poczucie rytmu i harmonii utworu. 🎤

Na zajęciach filmowych z Angeliką Pędzich odbyła się istna burza mózgów, podczas której stworzyliśmy razem kompendium podstawowej wiedzy o filmie: była kamera na statywie, światła, scenariusz, rekwizyty i mnóstwo innych filmowych potrzebności. 🎬

Na zakończenie tego twórczego dnia zaprosiliśmy uczestników na wyczekiwany seans filmowy. Zobaczyliśmy film pt. „Misiek. Ekipa na wakacjach” – z przyczyn niezależnych od nas nie został wyświetlony film „Sing 2”, który będzie można zobaczyć w Kino Pomiechówek już od najbliższego piątku.

Skip to content