Ferie zimowe – DZIEŃ KOLORÓW!

Pierwszy dzień ferii już za nami!

Było mnóstwo dobrej zabawy i jeszcze więcej uśmiechów. 😊

👉O poranku odbyły się energetyczne warsztaty ruchowe, podczas których pod okiem cudownej postaci, jaką jest Anna Strachowska dzieciaki szalały do utraty tchu!
👉Już chwilę później, w trakcie warsztatów kulinarnych, ze świeżutkich owoców powstały kolorowe i odżywcze smoothie, a na zajęciach mydlanych piękne i pachnące mydełka.
👉Po południu na scenie kino-teatru odbył się magiczny i pełen emocji spektakl w wykonaniu Fundacja Sztuka Ciała pt. „Tu Ziemia”.
Na przenajniezwyklejszym instrumencie stylizowanym na dawny instrument perski grał Emocjonalny Twórca Uporządkowanych Wibracji Bart Pałyga, a w kapsule czasu podróżowała Jedyna W Swoim Rodzaju Joanna Płóciennik. ❤️

Dziękujemy za ocean wizualnych i dźwiękowych wzruszeń. 🙏

👉Po spektaklu odbyły się warsztaty teatralne, a po nich wszyscy nasyceni tym obfitującym w kolory i wrażenia dniem rozeszli się do domów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 👇