Iskry Niepodległej

O 10:00 rano rozpoczął się pierwszy pokaz cyfrowej opowieści „Iskry Niepodległej” o wybitnych Polkach i Polakach, którą można oglądać na parkingu pomiędzy Centrum Integracji Społecznej a Szkołą Podstawową im.Gen. Wiktora Thommee w Pomiechówku.
Multimedialne projekcje zostały udostępnione uczniom szkół gminnych oraz indywidualnym zwiedzającym.
Odbywają się w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej zapewniającej kosmiczny design, wsparcie sztucznej inteligencji i rozmaite elementy interaktywne, które po prostu zapierają dech w piersiach.
Podczas tego nowoczesnego spektaklu można dowiedzieć się bardzo wiele o naszych narodowych bohaterach, których heroizm, zaangażowanie i pasja inspirują do dziś.
Projekcje trwają 25 minut, zaczynają się o pełnej godzinie i w połówce godziny.
➡️grupy szkolne w godzinach 10:00 – 15:30
➡️zwiedzanie indywidualne (15.11.) 15:30 – 18:00, ostatnie wejście o 17:30