Kulturalny Klub Seniora w podróży

W dniu dzisiejszym cudowni i ciągle młodzi duchem Seniorzy pojechali na wspaniałą wycieczkę.

Odwiedzili Wenecję Mazowsza czyli Pułtusk, a w nim Kolegiatę pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny, która jest zabytkiem o szczególnym znaczeniu dla dziedzictwa polskiego, jednym z najcenniejszych epoki renesansu w Polsce. Nie mogło się obyć również bez spotkania z Krzysztofem Klenczonem na najdłuższym rynku Europy. Dalsza trasa przebiegała przez Opinogórę, w której czas zatrzymał się w epoce romantyzmu. Seniorzy zwiedzili tam niezwykłe muzeum, a także zabytkowy park z jedynym w Polsce pomnikiem Zygmunta Krasińskiego, neogotycki zameczek i Powozownię. Zwieńczeniem tego wypełnionego atrakcjami dnia był Ciechanów i Zamek Książąt Mazowieckich.

Przed chwilą wrócili.
Uśmiechnięci i szczęśliwi. ❤️