Lato z Kulturą – dzień 10

W związku z tym, że wszystko kiedyś się kończy i u nas nastał czas pożegnań…
Ostatni dzień drugiego tygodnia akcji Lato z Kulturą przeminął bezpowrotnie, jak i cała nasza pełna radości przygoda.
Dziś odwiedziliśmy Sielankowo Siedlisko Zabłocie, a w nim przenajpiękniejsze alpaki, króliki i kocięta.
Dzieci spacerowały z alpakami po lesie, a potem wyprzytulały i wygłaskały wszystkich czworonożnych przyjaciół.
Po powrocie do Kina Pomiechówek zobaczyliśmy piękną animację „Miss Kraken. Ruby Gillman” o dziewczynce, która stara się dopasować do istniejących w szkole zasad, ale przeważnie czuje się po prostu niewidzialna.
Wszystko zmienia się kiedy odkrywa, że jest potomkinią wojowniczych Krakenów i jej przeznaczeniem jest tron Królowej Siedmiu Mórz.
Po filmie napełniliśmy brzuchy pizzą od Fritza, a kiedy usiedliśmy w pożegnalnym kręgu i każdy jednym słowem miał podsumować spędzony w GOKu czas, najczęściej pojawiały się te trzy: zabawa, radość i przyjaciele.💚

Dziękujemy wszystkim za te kolorowe i wesołe dwa tygodnie, a w szczególności wójtowi Gminy Pomiechówek Dariuszowi Bieleckiemu za udostępnienie nieodpłatnie autokaru – dzięki temu nasz program mógł być tak bogaty, przy kosztach, które nie zwalały z nóg.