Lato z Kulturą – dzień 3

Za nami 3 dzień akcji Lato z Kulturą wypełniony prawdziwie piłkarskimi emocjami.
Strefa zawodnicza, szatnia reprezentacji Polski, pomieszczenia odnowy biologicznej, Press Room, trybuny – wszystkie najważniejsze punkty zdobyte.
Pan Wojtek – nasz wspaniały przewodnik – opowiedział nam zakulisowe ciekawostki związane z przygotowaniami do meczów Biało-Czerwonych na PGE Narodowym oraz z nieskrywaną radością odpowiadał na wszystkie pytania pomiechowskich kibiców:
Czy telebim zmieści się w mieszkaniu? A i owszem, o ile będzie w nim podłogą, zajmuje bowiem 54m2.
Ile kosztuje położenie murawy, która jak już wiemy jest jednorazowa? Uwaga! Bagatela 1,2 mln złotych.
Ile meczów odbyło się od powstania stadionu w 2012? Wydaje się, że wcale nie, aż tak dużo – dokładnie 35.
Wielkie emocje towarzyszyły nam przez całą trasę, ale jak może być inaczej gdy siedzisz na tej samej ławce rezerwowych co reprezentanci drużyn piłkarskich i zwiedzasz „stadionową autostradę”?
Następnym punktem programu był Hangar 646, a w nim dziesiątki trampolin, poduchy powietrzne, mega zjeżdżalnie i tyrolka – wszystko to zapewniło nam 2 godziny świetnej zabawy i treningu.
Zmęczeni i bardzo zadowoleni zakończyliśmy dzisiejszy program.
Jeszcze tylko zestaw z frytkami i już jesteśmy z rodzicami.