Lato z Kulturą – dzień 5

Pierwszy tydzień wakacyjnej akcji Lato z Kulturą właśnie dobiegł końca.
Dzisiaj naszym celem była Farma Goławice, na której mieszkają cudnej urody stworzenia, z wielbłądem uratowanym z cyrku na czele.
Oprócz wielbłąda są jeżozwierze, największy gryzoń czyli kapibara, surykatki, małpa, lamy i alpaki, skrzydlaci przyjaciele i mnóstwo innych przedstawicieli różnych kontynentów.
Byliśmy również w domku do apiterapii, gdzie pod leżankami swoje ule ma 5000(!) pszczół.
Potem były dmuchańce, kuchnia podwórkowa, ścieżka sensoryczna, dojenie krowy na czas, gry planszowe, a na koniec ogniskowe kiełbaski.
Po powrocie ugościło nas Kino Pomiechówek, gdzie zobaczyliśmy przezabawny film „Rysiek superwróbel”.
Po seansie, wszyscy uśmiechnięci, pełni wrażeń i nowych doświadczeń wrócili do domów.
Dziękujemy za ten wspólny czas.❤️