Lato z Kulturą – dzień 7

Siódmego dnia, w ramach akcji Lato z Kulturą, odwiedziliśmy Rodzinny Park rozrywki Frajdalandia.
Atrakcji było co niemiara!
Dzień rozpoczęliśmy od skakania na trampolinie oraz wspinaczki w parku linowym. Potem czekały na nas liczne dmuchańce, tyrolki, place zabaw, ogromny namiot z wielkimi klockami i gigantyczne piłki.
Dziewczyny chętnie dawały sobie zapleść kolorowe wakacyjne warkocze i pomalować buzie.
Następnie wybraliśmy się na pokaz sokolniczy, gdzie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o jednej z najbardziej elitarnych gałęzi myślistwa.
W pokazie wzięły udział fascynujące ptaki, które oglądaliśmy z bliska na własne oczy – poznaliśmy sokoła, jastrzębia, przeróżne sowy, puchacze i orły.
To spotkanie pozostanie na długo w naszej pamięci!
Kolejnym przystankiem było mini zoo, gdzie nakarmiliśmy przesłodki i przyjazny zwierzyniec — lamy, kozy, baranki oraz króliczki.
Na koniec dnia zgubiliśmy i odnaleźliśmy się w prawdziwym labiryncie, zjedliśmy pyszny obiad i każdy dostał bon na długo wyczekiwanego loda!