U Anny na imieninach

Za nami iście taneczna impreza!
Na sobotniej międzypokoleniowej potańcówce nie mogło zabraknąć kolorowych świateł i muzyki na żywo.
Zagrali dla Was Marcin Musiał i Aleksander Kabaciński.
To dzięki nim, a najbardziej dzięki charyzmie wokalisty, nikt nie mógł się oprzeć radosnej, tanecznej atmosferze, która wprawiła wszystkich w prawdziwie imprezowy nastrój.
Oprócz tańców szalonych, czekało na Was również wesołe miasteczko, dmuchańce i kucyki, pyszności z grilla, wata cukrowa, kołacze najsmaczniejsze i świeżutka lemoniada!

Mieliście też okazję być świadkami premiery bardzo ciekawej wystawy opowiadającej historię św. Anny, która została przygotowana przez wydział Turystyki i Dziedzictwa Lokalnego z okazji 10. rocznicy nadania herbu Gminy Pomiechówek.

Dziękujemy za piękną i niezwykle owocną współpracę Wójtowi Gminy Pomiechówek — Dariuszowi Bieleckiemu, całej ekipie Urzędu Gminy Pomiechówek, pracownikom Parku Dolina Wkry i OSP Pomiechówek.
To były magiczne imieniny!