Zima z Kulturą 2.

Drugi dzień akcji Zima z Kulturą 2024 obfitował w świetną zabawę i eksperymenty naukowe.
Z samego rana odwiedziliśmy Hopa Park w Ciechanowie, gdzie nasi podopieczni zostawiali swoją energię na ogromnych trampolinach, w dmuchanym miasteczku, na torze ninja oraz na niezliczonych zjeżdżalniach i innych atrakcjach.
Potem wybraliśmy się na pyszny, domowy dwudaniowy obiad do pobliskiej restauracji „Kolorowa” – dzieci mówiły, że baaardzo im smakowało.
Z pełnymi brzuchami ruszyliśmy na dalszą wyprawę do kolejnego punktu naszej wycieczki, jakim był Park Nauki Torus w Ciechanowie.
W tym niezwykle porywającym miejscu zwiedziliśmy wystawę z interaktywnymi eksponatami oraz uczestniczyliśmy w warsztatach naukowych „Mroźna chemia”.