Zima z Kulturą 3.

Trzeci dzień ferii rozpoczęliśmy od spotkania z Impresjonistami, ich historią, pasjami i oczywiście pięknem ich obrazów.
Zobaczyliśmy niezwykła wystawę VAN GOGH & Friends – The Immersive Experience, która przepełniona była współczesnymi sposobami odbioru sztuki.
Zanurzyliśmy się w dzieła Van Gogha dzięki okularom VR i zwiedziliśmy ten niezwykły, pełen ekspresji świat od środka.
Nasza kreatywność nie ma końca, więc obiad dziś zrobiliśmy sobie sami na warsztacie kulinarnym w Spółdzielni Koneser, gdzie powstała pyszna pizza z indywidualnie dobranymi dodatkami.
Następnie wybraliśmy się do jedynego miasta w Polsce, gdzie rządzą dzieci.
Nasi podopieczni w małym miasteczku Miniciti_pl wzięli udział w zajęciach przygotowanych przez profesjonalistów z różnych branż zawodowych.
Poznali wiele nowości, mieli okazję popracować, a potem wydać zarobione miniosy w sklepie Empik.