Balet

MARLENA WILGOS

Dyplomowany instruktor tańca, a także psycholog i coach. Swoje pierwsze doświadczenia związane z tańcem zdobyła w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Od 17 lat tancerka Zespołu Tańca Ludowego „Promyki”. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz dorosłymi, zarówno w obszarze tańca klasycznego, tańca ludowego, jak i terapeutycznych form rozwoju
poprzez taniec i ruch. Regularnie poszerza swoją wiedzę i bierze udział w kursach oraz warsztatach związanych z różnymi technikami tańca. Wierzy w terapeutyczną moc tańca, dlatego podczas swoich zajęć zachęca dzieci, młodzież, a także dorosłych przede wszystkim do wyrażania siebie. Prywatnie mama Ryśka i Korneli, wielbicielka starego dobrego rocka i skandynawskich kryminałów.

Zajęcia baletowe rozwijają sprawność i świadomość ruchową, uwrażliwiają na muzykę klasyczną oraz zapoznają z profesjonalną terminologią tańca klasycznego w języku francuskim. Najważniejsze podczas zajęć dla najmłodszych jest rozwijanie wrażliwości dzieci i nauka poprzez zabawę. Ćwiczenia zawsze dostosowane są do grupy wiekowej i indywidualnego rozwoju, dzięki temu dają możliwość odkrywania swojego potencjału.

PIĄTEK
16:00 – 17:00 (4-6 lat)
17:00 – 18:00 (7-10 lat)

Skip to content