Joga

IWONA MARZEC

,,Joga jest podobna do muzyki. Ruch ciała, melodia umysłu i harmonia duszy tworzą symfonię życia.”
B.K.S. Iyengar

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Bytomiu im. Ludomira Różyckiego oraz Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale Pedagogiki Baletu. Pracowała w Teatrze Wielkim w Łodzi, Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie oraz Teatrze Sabat.

Jest również instruktorem i praktykiem jogi. Nieustannie zgłębia swoją wiedzę na temat wpływu jogi na dobrostan psychiczny i fizyczny. Jak mówi:
„W pewnym momencie mojego życia, joga pojawiła się na mojej drodze. Pomogła odnaleźć mi drogę do siebie, do bycia tu i teraz. Dzięki niej otrzymałam narzędzie, by na nowo połączyć się z moim ciałem.”

Zdrowy kręgosłup z elementami jogi to zajęcia dla każdego, bez względu na wiek czy stopień zaawansowania. Skupiają się na pracy nad prawidłową postawą, która poprawia komfort życia i zmniejsza dolegliwości bólowe. Celem jest odciążenie kręgosłupa poprzez stabilizację i wzmocnienie mięśni grzbietu oraz praca nad oddechem. Zajęcia dedykowane są osobom chcącym polepszyć sprawność ruchową oraz świadomość własnego ciała.

WTOREK
19:00 – 20:00 (delikatniejszy trening)

CZWARTEK
18:00 – 19:00 (mocniejszy trening)

Skip to content