Plastyka

KATARZYNA PIONTECKA

„(…) granice malarstwa nie są określone i nigdy nie będą, ponieważ to nie granice wyznaczają ramy malarstwa, lecz odwrotnie.“ —  Leon Tarasewicz

Z wykształcenia jest projektantką mody, z zamiłowania stylistką, kostiumografem, ale przede wszystkim jest Crafterką. Wszelkie rękodzieło było jej pasją od kiedy pamięta. Decoupage, ozdabianie mebli, szydełkowanie, masy plastyczne, biżuteria czy scrapbooking. Od kilku lat fascynują ją mandale. Tworząc je, znajduje spokój, odparowuje głowę, medytuje i łapie równowagę w pędzącym chaosie.

Zajęcia plastyczne mają za zadanie rozwijać wśród uczestników wyobraźnię, wzbogacać ich o doznania sensoryczne, a także wyposażyć w nową wiedzę. Dzięki nim dzieci poznają różne techniki plastyczne, a także będą mogły spróbować swoich sił z wycinankami, wyklejankami lub popracować z masami plastycznymi. Starsi natomiast dodatkowo zaczerpną trochę wiedzy z historii sztuki.

Zajęcia będą dostosowane do wieku oraz umiejętności uczestników. Wszystko to będzie odbywało się w odświeżonej, na nowo zaaranżowanej pracowni plastycznej.

ŚRODA
16:00 – 17:00 Plastusie (4-6 lat)

CZWARTEK
16:00 – 17:00 (7-9 lat)
17:00 – 18:00 (10+)

Wszystkie materiały plastyczne są zapewnione.

Skip to content