DZIEŃ DZIECKA

Zapraszamy na kolejny Kulturalny Dzień Dziecka, który odbędzie się 4 czerwca w kompleksie rekreacyjnym przy ulicy Sportowej.
Dzięki Wydziałowi Ochrony Środowiska udało się wpleść w ten pełen radości dzień Ekologiczny Piknik Rodzinny, który jest finansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Podczas pikniku będzie można spróbować swoich sił w wydostaniu się z escape roomu, zagrać w grę planszową, w której to gracze będą pionkami, ułożyć ogromne puzzle w rozmiarze XXL, zdobyć szczyty górskie w okularach VR czy stworzyć ekologiczną biżuterię.
Będą rozdawane sadzonki roślin antysmogowych i bomby nasienne.
Będą slalomy, wyścigi, zabawy z chustą animacyjną i wiele konkursów z nagrodami.
Będą ekologiczne ciasteczka i zdrowe 100% soki.

A oprócz tego nie zabraknie występów, radosnej muzyki, lodów i popcornu czyli wszystkiego tego, czego dzieciom do szczęścia potrzeba.
Wisienką na tym radosnym torcie będzie kolorowe szaleństwo w postaci proszku Holi*, który jest wykonany w 100% z naturalnych składników, jest nietoksyczny, bezpieczny i przyjazny dla skóry, łatwy do usunięcia z włosów, skóry oraz ubrań, ulega biodegradacji i idealnie wpisuje się w ten nasz przyjazny środowisku dzień.
Proszkiem będziemy obsypywać się o dwóch pełnych godzinach: 16:00 i 17:00.
Czekamy na Was od 15:00.

* Holi to w Indiach święto miłości i przyjaźni i właśnie tymi jakościami chcemy się z Wami dzielić.

Skip to content