O Nas

Jesteśmy zespołem kulturalnych, wrażliwych i kreatywnych kobiet. Swoim podejściem do otaczającego nas świata staramy się rozświetlać mroki codzienności. Zapraszamy do dialogu tych, którym kultura jest szczególnie bliska, ale też tych, którzy odkładają ją na szare końce swoich aktywności. Konsekwentnie docieramy z naszą ofertą do różnych grup wiekowych i społecznych, znajdując dla każdej z nich najlepsze środki wyrazu. Zabiegamy o empatycznych i wykwalifikowanych instruktorów, a także przygotowujemy przyjazne wnętrza dedykowane ich działaniom. Zaskakujemy nowatorskimi i twórczymi propozycjami, ale też dbamy o cykliczność tych wydarzeń, które szczególnie przypadają do gustu odbiorcom. Zależy nam na wysokiej jakości naszej pracy na rzecz kultury w Pomiechówku i okolicach, a także na pielęgnowaniu wartości, dla których warto żyć.

Zapraszamy w nasze kulturalne progi.

Anna Kutkowska – dyrektor
Małgorzata Głębocka – główny księgowy