First Steps

SYLWANA PATŁASZYŃSKA

Dyplomowana pedagog tańca współczesnego i magister pedagogiki wczesnoszkolnej. Choreograf spektakli taneczno-teatralnych.

Aktywnie działa na rzecz rozwoju tańca w Polsce – od 2016 jest w Zarządzie Polskiej Federacji Tańca. Oprócz tego, jest założycielką i głównym choreografem szkoły tańca Perfekta Dance oraz Uczniowskiego Klubu Sportowego Perfekta działających od 2010 r. w województwie świętokrzyskim – głównie w Kielcach oraz Busku Zdroju. W dodatku była trenerką Mistrzów Europy IDO Disco Show 2018 oraz vice Mistrzów świata IDO Show Dance 2019, wielokrotnych medalistów mistrzostw Polski Jazz Dance, Show Dance, Disco Show, a także sędzią tańca klasy międzynarodowej International Dance Organization oraz cheerleadingu sportowego klasy międzynarodowej International Cheer Union.

First Steps został opracowany na podstawie i licencji amerykańskiego programu Baby Steps. Jest to program dedykowany dzieciom od 3 r.ż., dzięki któremu mają możliwość ćwiczyć równowagę i postawę, poczucie rytmu, sprawność fizyczną oraz uczyć się relacji z rówieśnikami – a to wszystko podczas zabawy. Zajęcia są przygotowaniem do nauki i uprawiania różnych sportów oraz aktywności fizycznej.

WTOREK
16:30 – 17:00

Skip to content