ADHD i inne cudowne zjawiska

27 maja o godzinie 19:00 odbył się ostatni w tym sezonie KULTURALNY PONIEDZIAŁEK.
Spektakl autorstwa Joanny Szczepkowskiej i w jej wykonaniu poruszał autentycznością, dotykał czułych miejsc, porażał prawdą i żadnego z widzów nie pozostawił w obojętności.
Tekst ważny terapeutycznie, ważny dla osób doświadczających zespołu Deficytu Uwagi, ważny dla ich bliskich.
W dzisiejszym, pełnym bodźców i szalonego tempa świecie każdy z nas, na swój sposób, odnalazł w tym spektaklu kawałek siebie.
Hania Konarowska w roli nierozumiejącej ADHD sąsiadki, pięknie wspierała Mamę na scenie.
Mocne zamknięcie teatralnego sezonu.

I skoro o zamknięciach mowa, od stycznia 2022, w ramach Kulturalnych Poniedziałków, na pomiechowskiej scenie zagraliśmy 21 spektakli z plejadą gwiazd.
Gościliśmy, oprócz Joanny Szczepkowskiej i Hanny Konarowskiej, Sonię Bohosiewicz, Stanisławę Celińską, Dominikę Ostałowską, Lucynę Malec, Krystynę Tkacz, Joannę Trzepiecińską, Piotra Cyrwusa, Sławomira Hollanda, Marka Siudyma, Dariusza Kordka, Artura Pontka, Sebastiana Cybulskiego oraz wielu innych wspaniałych i utalentowanych ludzi sceny.
To dla nas ogromny zaszczyt, dawać Wam wszystkie odcienie emocji podczas tych spotkań z Teatrem w Pomiechówku.