MŁODZIEŻOWY KOLEKTYW MOCY

W związku z ogromną potrzebą i coraz słabszą kondycją psychofizyczną młodych ludzi, razem z Wójtem gminy Pomiechówek Dariuszem Bieleckim, wychodzimy tej potrzebie na przeciw.
10 listopada b.r. uruchamiamy bezpłatne warsztaty MŁODZIEŻOWY KOLEKTYW MOCY.

W Młodzieżowym Kolektywie Mocy ładujemy baterie, lepiej rozumiemy siebie i swoje emocje, otwieramy się na świat i dzielimy radością życia.
W atmosferze zaufania, którą wspólnie stworzymy, będzie przestrzeń na zwiększenie samoświadomości, poznawanie własnych reakcji, wyrażanie nagromadzonych emocji, rozpoznawanie potrzeb, rozwijanie umiejętności społecznych, nawiązywanie i budowanie dobrych relacji, stawianie zdrowych granic czy radzenie sobie w sytuacjach konfliktowych.
Będziemy wspierać młodzież w rozwijaniu zasobów, rozpoznawać ukryte talenty, rozbudzać pasje, a wszystko to w autentycznym byciu razem, tu i teraz, w budowaniu poczucia własnej wartości i pewności.
Kolektyw może stać się mikroświatem, w którym każdy zachowuje się, reaguje i odczuwa po swojemu, pozostając w swojej unikalnej prawdzie.
To bezpieczne miejsce dla młodych osób, którym w otaczającym świecie trudno jest wyrażać siebie.

Zajęcia poprowadzą osoby pracujące psychoedukacyjnie z młodymi ludźmi, specjaliści od Porozumienia Bez Przemocy, trenerzy umiejętności społecznych i arteterapeuci.
Zapraszamy młodzież w wieku 12-15 lat do stałej grupy.
Spotkania będą odbywały się dwa razy w miesiącu, w piątki o godzinie 18:00.
Zaplanowaliśmy 15 spotkań trwających 90 minut lub dłużej podczas niektórych twórczych warsztatów.
Kalendarium:
10 i 24 listopada
8 i 22 grudnia
5 stycznia
2 i 16 lutego
1 i 22 marca
5 i 26 kwietnia
11 i 24 maja
7 czerwca.

Skip to content