KOMUNIKAT - WAŻNE!

W A Ż N E

Ze względu na bezpieczeństwo zarówno naszych użytkowników, jak pracowników Ośrodka Kultury PomPA w związku z zagrożeniem koronawirusem oraz z próbą ograniczenia jego rozprzestrzeniania się dyrektor Ośrodka Kultury PomPA informuje, że osobiste wizyty użytkowników są dopuszczalne wyłącznie w wyjątkowych wypadkach i tylko po telefonicznym uzgodnieniu (tel. 502 788 598).

Zgodnie z wytycznymi Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego (www.gov.pl/web/kultura/koronawirus-informacja-dla-dyrektorow-instytucji-kultury) pracujemy zdalnie.

Prosimy o kontakt elektroniczny: pompa@pomiechowek.pl oraz śledzenie bieżących informacji na stronie www.pompa.pomiechowek.pl i portalu FB/pompa.pomiechowek.

Treść komunikatu obowiązuje do odwołania

KOMUNIKAT ???

W zgodzie z wytycznymi Premiera, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego mającymi na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 oraz w następstwie ustaleń sztabu kryzysowego gminy Pomiechówek od czwartku 12 marca 2020 do niedzieli 29 marca 2020 włącznie zawieszam wszelką działalność Ośrodka Kultury PomPA związaną z gromadzeniem ludzi.
W tych dniach odwołane zostają wszystkie zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ośrodek Kultury PomPA będzie zamknięty dla użytkowników.

Biuro PomPY będzie pracowało w ograniczonym zakresie, podejmując dyżury i pracując wyłącznie w trybie wewnętrznym. Prosimy o powstrzymanie się od wizyt bezpośrednich i kontakt wyłącznie w sprawach pilnych. Zapytania i wątpliwości prosimy wyjaśniać w sposób zdalny, najlepiej z wykorzystaniem poczty elektronicznej: pompa@pomiechowek.pl

W sprawie odpłatności za zajęcia: odwołane zajęcia będą odpracowywane w dwóch tygodniach czerwca, dlatego też na dzień dzisiejszy nie realizujemy zwrotów.

Wszystkim naszym uczestnikom, współpracownikom i mieszkańcom życzymy zdrowia i wielu twórczych pomysłów podczas pobytu w domach.
Agnieszka Brzezińska-Brańska
dyrektor Ośrodka Kultury PomPA