Leśne śmieciuchy
- 55. odsłona Teatralki

W piękną kwietniową niedzielę zgromadziliśmy się w sali Centrum Integracji Społecznej. Po raz drugi odwiedziła nas Grupa Teatralna Echo z Białegostoku. Przedstawienie „Leśnie śmieciuchy” miało na celu budować ekologiczną postawę dzieci w lesie. W takim właśnie temacie odbyły się warsztaty plastyczne.

Praca „Eko dzieci segregują śmieci” mogła być wykonana w pojedynkę lub w małych grupkach. Warsztat polegał na przyporządkowaniu ilustracji przedstawiających śmieci plastikowe, papierowe, czy szklane do odpowiednich kolorowych pojemników. Prace wykonane przez „teatralkowych” widzów będą tworzyły dekoracje w tymczasowej siedzibie GOKu -  w Bibliotece Publicznej Gminy Pomiechówek. Wiedza zawarta na pracach będzie utrwalać się w głowach innych odwiedzających. Pamiętajmy, warto być „eko”!

teatralka55 w