POLARNA PRZYGODA - jubileuszowa 40. Teatralka

W drugą niedzielę nowego roku, czyli 8 stycznia miała miejsce jubileuszowa 40. Teatralka. Teatr Katarynka przedstawił zgromadzonym „Polarną Przygodę”. Cała sala licząca ok. 70 osób przepełniona była śmiechem i dobrą zabawą.

Po przedstawieniu dla dzieci, które zbierały magnesy czekała niespodzianka. Dzieci z kompletem 10 magnesików, zbieranych na przestrzeni 10 spotkań z Teatrem otrzymały mały zestaw kredek z temperówką. By tradycji stało się zadość, po teatrzyku miały miejsce warsztaty plastyczne, które przeprowadziła Agnieszka Żuławnik. Zadaniem dzieci było „ulepienie” bałwanka ze sztucznego śniegu. A do stworzenia sztucznego śniegu nie trzeba nic więcej tylko piankę do golenia i sodę. Mimo tak prostego składu radość na twarzy dziecka gwarantowana! Śnieg za oknem mały, ale to nie przeszkoda aby powstały piękne bałwanki.

teatralka40w